خانه
پروژهها
خدمات
مدیریت ساختوساز
فروش و پیشفروش
سرمایه گذاری
سایر خدمات
مگ
دربارهما
تماس با ما
همکاری با ما
استخدام
پرتال مشتریان
با ما در تماس باشید
1000 20 025-33
صفحه اصلی
❯
لیست مناقصهها
شماره همراه
09121519110
شماره تماس
025-33201000
کد مناقصه
عنوان مناقصه
تاریخ درج
معتبر تا
وضعیت
11014
آگهی استعلام بها (دعوت به همکاری) – اجرای عملیات گچکاری پروژه آرمانی ۱۵
1404/08/25
2025/12/21
منقضی شده
1766102400
11014
اجرای تاسیسات مکانیکی پروژه آرمانی ۱۴
1404/06/05
2025/09/30
منقضی شده
1759190400
11012
اجرای عملیات گچکاری پروژه یاسمن
1404/05/30
2025/09/27
منقضی شده
1758931200
11013
اجرای تاسیسات گاز و آتشنشانی پروژه پاسداران
1404/05/28
2025/09/23
منقضی شده
1758585600
11011
اجرای تاسیسات آب و فاضلاب پروژه پاسداران
1404/05/25
2025/09/23
منقضی شده
1758585600